stonavaklinika

Bio

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy w klinice.

Przeprowadzenie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Klinika Stonava - kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polska nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.

Homepage https://klinika-stonava.pl/
Time zone None specified
Joined Feb 24, 2022
Membership Status

None

Stats

Last online 6 months ago
Word Count None yet
Forum Posts None yet

Achievements

This user hasn’t earned any achievements yet!