stonavaklinik

Bio

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy pobytu. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez kompetentny personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań, dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonujemy w klinice.

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Klinika Stonava - stawiamy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje ukarania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.

Homepage https://stonava-1071.cz/
Time zone None specified
Joined Feb 26, 2022
Membership Status

None

Stats

Last online 9 months ago
Word Count None yet
Forum Posts None yet

Achievements

This user hasn’t earned any achievements yet!