stonavaklin

Bio

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - zapewniamy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra naszej kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na wykonywanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonamy na miejscu.

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (oczywiście, z dotrzymaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Klinika Stonava - stawiamy na wysoki komfort i anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje ukarania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.

Homepage https://klinika-aborcyjna-stonava.cz/
Time zone None specified
Joined Feb 24, 2022
Membership Status

None

Stats

Last online 4 months ago
Word Count None yet
Forum Posts None yet

Achievements

This user hasn’t earned any achievements yet!